Team KiiskShooting
MK-etapp Münchenis 24. – 31. mai – ajakava ja live-tulemused

MK-etapp Münchenis 24. – 31. mai – ajakava ja live-tulemused

Järgmisel nädalal Hiinas algaval MK-etapil osaleb Eestist 9 sportlast. Võistlemas on otseloomulikult ka Team KiiskShootingu liikmed Meelis ja Kristina!

Meelis laseb sel korral vaid tulirelva 3×40 lasku standardharjutust, kuid Kristina laseb nii spordipüstolit kui ka õhupüstolit.

Meelis ja Kristina sõidavad Münchenisse autoga, ning alustavad teekonda 22. mai ning jõuavad Münchenisse 23. mai pärastlõunal.

Twitter

Kodulehel kiiskshooting.ee paremal pool on näha ka Twitter’i postitused. Kasutame Twitterit ka Müncheni MK-etapil – kellel soovi, võib külastada kodulehte tihedamalt või otse jälgida meie tegevusi leides Twitteris kasutajanime @kiiskshooting.

Ajakava

Allpool on võistluse ajakava kohandatud Eesti ajale (Müncheniga on ühe (1) tunnine ajavahe). Punasega on märgitud Meelise ja Kristina harjutused ning iga harjutuse nimele vajutades avaneb rahvusvahelise laskespordiföderatsiooni (ISSF) koduleht live-tulemuste või protokolliga (kui vaadata seda peale võistluse toimumist).

FRIDAY24.05 Arrival of Delegations
 
SATURDAY25.0509:30 – 19:00Equipment Control
  14:00 – 19:00Pre-Event Training
  17:00Technical Meeting
 
SUNDAY26.0509:30 – 14:4525m Pistol Women Precision Stage (Kristina)
  09:45 – 11:0010m Air Rifle Women Relay 1
  09:45 – 12:3050m Rifle 3 Positions Men Elimination 1 (Meelis)
  12:00 – 13:1510m Air Rifle Women Relay 2
  13:30 – 16:1550m Rifle 3 Positions Men Elimination 2 (Meelis)
  14:30Final 10m Air Rifle Women
  15:15Victory Ceremony
 
MONDAY27.0509:30 – 14:4525m Pistol Women Rapid Fire Stage (Kristina)
  09:45 – 11:0010m Air Pistol Men Relay 1
  09:45 – 12:3050m Rifle 3 Positions Men (Meelis)
  12:15 – 13:3010m Air Pistol Men Relay 2
  13:30Final 50m Rifle 3 Positions Men (Meelis)
  14:45Victory Ceremony
  15:15Final 10m Air Pistol Men
  16:00Victory Ceremony
  16:45Final 25m Pistol Women (Kristina)
  17:45Victory Ceremony
 
TUESDAY28.0509:30 – 17:4525m Rapid Fire Pistol Men Stage 1
  09:45 – 11:0010m Air Rifle Men Relay 1
  09:45 – 12:3050m Rifle 3 Positions Women Elimination 1
  12:00 – 13:1510m Air Rifle Men Relay 2
  13:30 – 16:1550m Rifle 3 Positions Women Elimination 2
  14:15Final 10m Air Rifle Men
  15:00Victory Ceremony
 
WEDNESDAY29.0509:30 – 17:4525m Rapid Fire Pistol Men Stage 2
  09:45 – 11:0010m Air Pistol Women Relay 1 (Kristina)
  09:45 – 12:3050m Rifle 3 Positions Women
  12:15 – 13:3010m Air Pistol Women Relay 2 (Kristina)
  13:30Final 50m Rifle 3 Positions Women
  14:45Victory Ceremony
  15:15Final 10m Air Pistol Women (Kristina)
  16:00Victory Ceremony
  18:30Final 25m Rapid Fire Pistol Men
  19:30Victory Ceremony
 
THURSDAY30.0509:45 – 10:3510m Air Rifle Mixed Team Relay 1
  11:15 – 12:0510m Air Rifle Mixed Team Relay 2
  12:45 – 13:3510m Air Pistol Mixed Team Relay 1
  13:00Final 10m Air Rifle Mixed Team
  13:45Victory Ceremony
  14:15 – 15:0510m Air Pistol Mixed Team Relay 2
  16:00Final 10m Air Pistol Mixed Team
  16:45Victory Ceremony
 
FRIDAY31.05 Departure of Delegations

Kommenteeri!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu