Team KiiskShooting
MK-etapp Hiinas 21. – 29. aprill – ajakava ja live-tulemused

MK-etapp Hiinas 21. – 29. aprill – ajakava ja live-tulemused

Järgmisel nädalal Hiinas algaval MK-etapil osaleb Eestist 4 sportlast. Lisaks Meelisele ja Kristinale asuvad Eestist võistlustulle püstolilaskur Peeter Olesk ja püssilaskur Anžela Voronova.

Ajakava

Allpool on võistluse ajakava kohandatud Eesti ajale (Pekingiga on viie (5) tunnine ajavahe). Punasega on märgitud Meelise ja Kristina harjutused ning iga harjutuse nimele vajutades avaneb rahvusvahelise laskespordiföderatsiooni (ISSF) koduleht live-tulemuste või protokolliga, kui vaadata seda peale võistluse toimumist.

SUNDAY21.04 Arrival of Delegations
MONDAY22.0404:00Pre-Event Training
  04:00 – 11:00Equipment Control
  09:00Technical Meeting
  11:00Opening Ceremony
TUESDAY23.0404:00 – 05:1510m Air Rifle Women Relay 1
  04:00 – 06:4550m Rifle 3 Positions Men Elimination 1 (Meelis)
  06:00 – 07:1510m Air Rifle Women Relay 2
  07:35 – 10:2050m Rifle 3 Positions Men Elimination 2 (Meelis)
  08:10Final 10m Air Rifle Women
  09:10Victory Ceremony
WEDNESDAY24.0404:00 – 05:1510m Air Pistol Women Relay 1 (Kristina)
  04:00 – 06:4550m Rifle 3 Positions Men (Meelis)
  06:00 – 07:1510m Air Pistol Women Relay 2 (Kristina)
  08:10Final 10m Air Pistol Women (Kristina)
  09:10Victory Ceremony
  09:30Final 50m Rifle 3 Positions Men (Meelis)
  10:45Victory Ceremony
THURSDAY25.0404:00 – 04:5010m Air Rifle Mixed Team Relay 1
  04:00 – 08:0025m Rapid Fire Pistol Men Stage 1
  05:30 – 06:2010m Air Rifle Mixed Team Relay 2
  07:20Final 10m Air Rifle Mixed Team
  08:00 – 08:5010m Air Pistol Mixed Team Relay 1
  08:20Victory Ceremony
  09:30 – 10:2010m Air Pistol Mixed Team Relay 2
  11:20Final 10m Air Pistol Mixed Team
  12:20Victory Ceremony
FRIDAY26.0404:00 – 05:1510m Air Rifle Men Relay 1 (Meelis)
  04:00 – 08:0025m Rapid Fire Pistol Men Stage 2
  06:00 – 07:1510m Air Rifle Men Relay 2 (Meelis)
  08:10Final 10m Air Rifle Men (Meelis)
  09:10Victory Ceremony
  09:30Final 25m Rapid Fire Pistol Men
  10:30Victory Ceremony
SATURDAY27.0404:00 – 05:1510m Air Pistol Men Relay 1
  04:00 – 06:4550m Rifle 3 Positions Women Elimination 1
  04:00 – 08:3025m Pistol Women Precision Stage (Kristina)
  06:00 – 07:1510m Air Pistol Men Relay 2
  07:35 – 10:2050m Rifle 3 Positions Women Elimination 2
  08:10Final 10m Air Pistol Men
  09:10Victory Ceremony
SUNDAY28.0404:00 – 06:3025m Pistol Women Rapid Fire Stage (Kristina)
  04:00 – 06:4550m Rifle 3 Positions Women
  07:30Final 25m Pistol Women (Kristina)
  08:30Victory Ceremony
  09:00Final 50m Rifle 3 Positions Women
  10:15Victory Ceremony
MONDAY29.04 Departure of Delegations

Kommenteeri!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close Menu