Tervitus autorilt

Viimase kümne aasta jooksul olen töötanud tipptaseme laskesportlastega, arendades enesekindlaid ja stabiilseid sooritusi läbi mõistmise, kuidas mõistus töötab ja kuidas efektiivselt arendada vaimset tugevust. „Sisekümne seisund“ on mõttetöö treenimise raamat, mis on kirjutatud eelkõige laskesportlastele, kuid on väärtuslik ressurss igale sportlasele ja üldse iga teise eluvaldkonna esindajale. Raamatut on müüdud üle 10000 eksemplari üle terve maailma ja mul on rõõm selle üle, et raamat on nüüd saadaval ka eesti keeles! Raamat kirjeldab detailselt vaimse tugevuse põhimõtteid, hajutab müüte ja pakub informatsiooni ja oskusi, mis aitab sportlasi, kuid eriti laskureid, oma mõistust efektiivsemalt kasutada. Loodan, et naudite selle lugemist!

Raymond Prior
"Sisekümne Seisund" autor

Autorist

Tipptaseme soorituse spetsialist Dr. Raymond Prior töötab treenerite ja sportlastega professionaalsel, olümpia-, ülikooli-, amatöör- ja juuniortasemel. Tema klientideks on ka spordivälised esinejad filmi-, televisiooni- ja muusikatööstusest, kes on võitnud Grammysid, Oscareid ja Emmysid.

Sandia Parkist, New Mexico osariigist (USA) pärit Prior saavutas doktorikraadi spordipsühholoogias 2014. aastal ja magistrikraadi psühholoogilises nõustamises 2013. aastal Lääne-Virginia ülikoolist. Samuti saavutas Prior magistrikraadi sporditeaduste erialal Ithaca ülikoolist 2011. aastal.