Mis on Inband?

Inband on Soome päritolu elektrooniliste märklehtede (EST) tootja. Inbandi eesmärk on, et igal laskuril oleks võimalikult taskukohane ligipääs elektroonilisele märklehele oma treeningute ja/või võistluste läbiviimiseks. Inband kasutab lasu asukoha määramiseks mikrofone.

Inband on Soomes juba kasutusel enam kui kümnes tiirus ning kogub üha enam populaarsust, olles kokku müünud Soomes üle 300 märklehe.

Tooted

Inbandi tootevalikus on praegu üks seadeldis, mida saab kasutada 10m õhkrelva ja 50m püssi laskmiseks.

Arendamisel on ka laskesuusatajatele märkleht. Inband on alles alustanud ettevõte ja on oodata, et toodete valik tulevikus suureneb.

Galerii

Inband elektrooniline märkleht lähemalt:

Hinnakiri

Huvi korral palun küsige hinnapakkumist. Lisaks on võimalik tellida märklehte kandev statiiv/jalg, kuulipüüdja, arvuti tarkvaraga ning seadmete paigaldamine Teie soovitud lasketiirus.

PS! Inband märklehe kasutamiseks on vaja süle- või lauaarvuti Windows operatsioonisüsteemiga – arvuti ei ole märklehe hinna sees.

Inband märklehtedel on 24-kuune garantii.

Tarkvara

Kuidas toimib Inband süsteem?

Selleks tuleb ühendada Inband seade arvutiga (juhtmega või juhtmevabalt) ja installida Inband tarkvara. Seejärel avada Inband tarkvara – automaatselt luuakse ühendus märklehega ning peale laskmisprogrammi valimist võib alustada laskmisega. Lasud kuvatakse arvutiekraanil hetk peale iga lasu sooritamist.

“Inband Range” tarkvara abil on võimalik läbi viia võistlusi ja hallata kogu tiiru märklehti korraga ühest arvutist.

Lisainformatsiooni, sh. kasutusjuhend ja tarkvara leiab Inband Soome kodulehelt.

Kontakt ja täiendav informatsioon

Eestis on Inband märklehtede edasimüüjaks Nicanor Technologies OÜ, keda esindab Meelis Kiisk. Kõikide küsimustega võib pöörduda Meelise poole:

Meelis Kiisk
[email protected]